Podnośniki koszowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu pracy wysokościowych. Oferujemy wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem na terenie Śląska i Małopolski.

SEWO LIFTING to wiodąca na rynku firma wykonująca prace wysokościowe

Od lat naszym głównym celem jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług o najwyższej jakości, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie urządzenia floty są uposażone w kompleksowy osprzęt oraz posiadają ważne badania techniczne, dzięki czemu usługi naszymi podnośnikami koszowymi to gwarancja bezpiecznej, ale przede wszystkim profesjonalnie wykonanej pracy.

Nasza firma jest rzetelna, dlatego też prowadzimy Doradztwo Techniczne w sprawach wykonywanych prac. Wiąże się to z zaoszczędzeniem gotówki przez klienta.

Ceny naszych usług ustalamy indywidualnie, jednak staramy się, aby utrzymywały się na poziomie gwarantującym nam konkurencyjność. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty naszych usług oraz do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Wystawiamy faktury Vat!

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź mailową.

Zobacz galerie naszych podnośników koszowych